Lekarze Nowy Sącz

dr Maria Perek

Alergolog, Pediatra

33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Trafiłam do niej z konieczności, gdyż moja sześciomiesięczna wtedy córeczka wyglądała jak poparzona, miała popękane uszka z których zaczął się sączyć płyn. Nie wiedziałam co mam robić. Wcześniej chodziłyśmy do pediatry, która twierdzia, że to "skaza białkowa" a przy tym atopowe zapalenie skóry. Przepisywała przeróżne maści które nie pomagały, kazała nawet odstawić od piersi, bo mój pokarm nie służy dziecku! Ale wtedy coś na prawdę ...

lekarz Małgorzata Niemiec

św. Kunegundy 34 lok. 5
33-300 Nowy Sącz

Najgorszy lekarz jako może być . Ta Pani ,,doktor „ nie ma pojęcia o swojej pracy . Była przy moim pierwszyzna porodzie , bardzo nie miła wrecz agresywna . Razem z położna która była przy moim porodzie podpięty mi oxy na wywołanie o zostawiły mnie sama na łóżku spływała bardzo szybko i poród się zaczął byłam sama. Sprzątaczka słyszała moje krzyki zawołała je i łaskawie przyszły wtedy dostałam opieprz ze ...

lek. dent. Joanna Krzak-Kretowicz

33-300 Nowy Sącz

Pani Doktor godna zaufania, kompleksowo i fachowo podchodzi do pacjenta. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, leczenie bez powikłań. Polecam!
Opinia dodana przez: M.

lekarz Aleksander Guzik

Psychiatra

ul. Józefa Konrada Korzeniowskiego 10/3
33-300 Nowy Sącz

Mam 26 lat doktor pomógł mi się uporać z nerwicą lękową. Pan Guzik jest uprzejmy, bierze pod uwagę odczucia pacjęta i stara się dobrać jak najlepsze leki dla niego. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Joanna Karczewska

Gabinet Okulistyczny
Korzeniowskiego 9
33-300 Nowy Sącz

Polecam. Pani doktor Karczewska - fachowe usunięcie zaćmy, najpierw jedno oko później drugie. Pełen sukces, miła obsługa. Jestem bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Elżbieta Miś-Saczka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20
33-300 Nowy Sącz

Serdecznie polecam Panią dr. Jest to lekarz o wielkim sercu i zaangażowaniu. Widać ze praca jest jej pasja a pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem. Zawsze dokładnie omawiała badanie USG. Na każde pytanie miałam odpowiedz. Bardzo żałuje ze już nie przyjmuje w Nowym Sączu. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Paweł Rubiś

33-300 Nowy Sącz

Bardzo konkretny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dowiedziałam się wszystkich potrzebnych informacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Urszula Kurnyta-Oleksy

Internista, Hematolog

33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobra,uprzejma pani doktor. Godna zaufania. Bardzo mi pomogła. Dla mnie jest to jedyny lekarz w moim życiu któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjentów.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Stnisław Malinowski

33-300 Nowy Sącz

To wysokiej klasy specjalista. Miałem problemy z sercem od wielu lat, chodziłem od lekarza do lekarza bezskutecznie. Dopiero w, zdawałoby się "prowincjonalnym" Nowym Sączu spotkałem doktora Malinowskiego. Zdecydowanie polecam

lek. dent. Tadeusz Datta

Chirurg stomatolog

ul. Heleny Modrzejewskiej 1
33-300 Nowy Sącz

Nie znam lepszego chirurga. P.doktor wyrywał mojemu dziecku 6 zębów 4 stałe 2 mleczaki za każdym razem dziecko wychodziło z gabinetu z uśmiechem( bez krwotoków a po 2 godzinach hasła na podwórku) i chętnie wracał na kolejną wizytę POLECAM ......
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Marta Serwin

33-300 Nowy Sącz

Od ponad 7 lat żaden inny lekarz nie leczy mojego dziecka tak szybko i skutecznie, jak Doktor Serwin. To nieprawda, że jest niemiła i że nie ma podejścia. Pani Doktor to bardzo sympatyczna osoba, z olbrzymim doświadczeniem, ogromną wiedzą i opanowaniem profesjonalisty. Polecam ją każdemu mojemu znajomemu i wszyscy, którzy chodzą do niej ze swoimi dziećmi, są bardzo zadowoleni. Nie rozumiem, skąd biorą się tak skrajnie negatywne opinie o tym ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Grażyna Jonakowska

Internista, Endokrynolog

Wieniawskiego 2a
33-300 Nowy Sącz

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat, nigdy nie wytłumaczyła dokładnie o co chodzi w mojej chorobie ( a choruję na Hashimoto) dopiero zmiana lekarza zobrazowała mi moją chorobę. Pani Doktor nie rozmawia z pacjentem nie pokazuje wyników badań nie omawia. Wypisuje tylko leki (po których tłumacząc że źle się czuje - tak ma być i to nie przez tarczycę).

lekarz Aleksandra Suchocka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie- Przychodnia w Nowym Sączu
ulica Żółkiewskiego 11
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor niemiła, nerwowa. Żałuję, że czekałam więcej niż pół roku na wizytę u niej. Jedyne co powtarzała, to tylko to, żeby zakrywać nos maseczką. Tak na prawdę myśli tylko o sobie, bo urządzeń nie dezynfekowała, więc pacjent od pacjenta mógł się czymś zarazić. Gorąco nie polecam.

Andrzej Matuszewski

Urolog

33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam Bardzo dobry lekarz,duża fachowość i empatyczne podejście do pacjenta. Bardzo dobry lekarz z ludzkim podejsciem
Opinia dodana przez: RAFAL

dr hab. Adam Perek

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Potrafi wszystko wytłumaczyć i walczyć o pacjenta. Nie przepisuje niepotrzebnych leków. Wizyty są tak często jak zachodzi potrzeba .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Rafał Krzywdziński

poliklinika
żóŁiewskiego
Nowy Sącz

Totalnie się zawiodłam, leczyłam się u doktora ponad rok, gdzie leczył mnie na podstawie badań które odniosłam z wcześniejszego pobytu że szpitala.. Nigdy nie zrobił żadnego badania. Chcąc skierowanie na badania hormonalne, ogólne dowiedział że lekarz rodzinny również mi może takie wypisać.. Choruje na niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników i insulinoopornosc. Pytając się jak przygotować się do ciąży- powiedział że chyba nie sądzę że z moimi zaburzeniami i brakiem okresu ...
Rzeczywiście dentysta mało delikatny tłucze po zębach wiertłami mówiąc krótko przepraszam i dalej robi to samo drogo oj drogo a czy znowu tak profesjonalnie, terminy odległe

dr Ewa Zając

Opieka Nocna i Całodobowa
Gołkowice Dolne 110
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor była uprzejma. Miała bardzo dobre podejście do dziecka. Wyjaśniła szczegółowo przebieg leczenia i zapisała wszystkie zalecenia. Nie mam zastrzeżeń co do wizyty.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krystyna Kubala-Czeladka

Lachów Sądeckich
33-300 Nowy Sącz

Beznadziejny lekarz! O ile w ogóle "lekarzem" można tę Panią nazwać! Po kolei od początku: * Pierwsza wizyta szczepienna oczekiwanie 20 min (mimo braku pacjentów) wkońcu przychodzi pielęgniarka mierzy, waży itd. dziecko i każe czekać na p. doktor, która pojawia się po 45 min ze zdziwueniem, że jeszcze czekamy (a 7 tygodniowe dziecko czeka i marznie bo doktork miała zaraz podejść) no masakra jakaś. Zerka w gardełko, coś osłucha i ...
Opinia dodana przez: Kaja

lekarz Rafał Brongiel

ul. Władysława Barbackiego 32d
33-300 Nowy Sącz

Leczę się u Pana Doktora regularnie od lat. Pan Doktor bardzo uprzejmy, kompetentny, wizyty przebiegają bez zarzutów
Opinia dodana przez: Maria